Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
js_loader

עורך דין מיסים בתל אביב

מציאת עורך דין מיסים בתל אביב יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד אם אינכם מכירים את העולם המשפטי המורכב של דיני מס בישראל. יחד עם זאת, עם מעט תחקיר מקדים ופגישות ייעוץ מול מספר משרדי עו"ד מיסים בתל אביב, בהחלט ניתן למצוא עורך דין מיסים טוב, מנוסה ואמין בת"א. להלן מספר טיפים מנצחים למציאת עורך דין מיסוי מומלץ בתל אביב, שלא תרצו לפספס.

 

7 טיפים מנצחים למציאת עורך דין מיסים בתל אביב

להלן מספר טיפים ששווה להכיר אם אתם מחפשים עו"ד מיסים טוב בתל אביב:

 1. לפני הכל – הגדירו את הצרכים המשפטיים שלכם: השלב הראשון למציאת עורך דין מיסים טוב בתל אביב הוא לזהות את הצרכים המשפטיים שלכם. האם אתם זקוקים לסיוע בתכנון מס, בפתרון מחלוקת מס הכנסה או בעיה מול מע"מ או בניווט בנבכי חוקי המס המורכבים? הבנת הצרכים המשפטיים שלכם תעזור לכם לזהות מהו סוג עורך הדין לענייני מס שאתם זקוקים לשירותיו ולהבטיח שתמצאו בעל מקצוע המוסמך לטפל בתיק שלכם בצורה המועילה והטובה ביותר.
 2. חקר מועמדים פוטנציאליים: ברגע שהגעתם להבנה ברורה של הצרכים המשפטיים שלכם, הגיע הזמן להתחיל לחפש משרדי עורכי דין פוטנציאליים. ישנם מספר משאבים שבהם תוכלו להשתמש כדי למצוא עורכי דין לענייני מיסים בתל אביב, כולל מדריכים מקוונים, אתרי דירוג של בעלי מקצוע וכמובן, חיפוש בגוגל המוכר והטוב. אולם תמיד טוב לבקש גם המלצות מחברים, בני משפחה או קולגות שעבדו עם עורכי דין לענייני מיסים בעבר.
 3. בדקו את השכלתו והסמכתו של כל עורך דין לדיני מס שאליו אתם פונים: חשוב לבחור עו"ד לענייני מיסים המוסמך לטפל בעניינכם. חפשו עורך דין מס הכנסה, עורך דין מיסוי מקרקעין או עורך דין מע"מ בעל תואר במשפטים ממוסד אקדמי מוכר ורישיון לעיסוק בעריכת דין בישראל. כדאי גם לבדוק אם לעורך הדין יש אסמכתאות המעידות על התמחותו הספציפית בדיני מס.
 4. קחו בחשבון את הניסיון של עורך הדין בשטח: ניסיון מעשי הוא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת עורך דין מיסים בתל אביב. חפשו עורך דין בעל רקורד של הצלחה בטיפול בתיקים דומים לשלכם. ניתן למשל לשאול את עורך הדין על תיקי העבר שלו ועל התוצאות שמשרדו השיג לטובת לקוחותיו.
 5. שימו לב לכישורים הבין אישיים של עורך הדין: תקשורת אפקטיבית חיונית למערכת יחסים מוצלחת בין עורך דין ללקוחותיו. ודאו כי עורך הדין שתבחרו מסוגל להסביר לכם בצורה ברורה ובגובה העיניים את ההליך המשפטי ולעדכן אתכם לגבי התקדמות התיק שלכם. חשוב במיוחד גם שתרגישו בנוח לשאול את עורך הדין שאלות ולהביע כל דאגה שיש לכם.
 6. חפשו עורך דין קשוב: בכל הנוגע לענייני מיסוי, מתן מענה משפטי בתזמון הנכון הוא קריטי. לכן חשוב לבחור עורך דין מיסים קשוב הזמין לתת מענה לצרכים שלכם בזמן. חפשו עורך דין שמחזיר שיחות טלפון ומיילים מיידית ומוכן להיפגש עמכם באופן אישי כדי לדון בצרכים שלכם.
 7. קחו בחשבון את שכר הטרחה של עורך הדין: חשוב לדון בשכר הטרחה עם כל עורך דין שאתם שוקלים להעסיק. חפשו עורך דין המתייחס לנושא שכר הטרחה בשקיפות מלאה ומבעוד מועד ושמציע תעריף סביר בעבור שירותיו. זכרו שעורכי דין מנוסים יותר עשויים לגבות שכר טרחה גבוה יותר, אך ייתכן בהחלט שהדבר יגדיל את הסיכויים להשגת תוצאות מוצלחות יותר בתיק שלכם.
 8. קבעו פגישות ייעוץ עם כמה משרדי עו"ד מסים: לאחר שצמצמתם את רשימת המועמדים ההתחלתית שלכם, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ עם כל עורך דין מסים שאתם שוקלים להעסיק. במהלך הייעוץ תוכלו לשאול את עורך הדין על ניסיונו, כישוריו וגישתו לטיפול בתיק שלכם. תוכלו גם לדון בכל חשש או שאלה שיש לכם בהקשרי מיסוי ולקבל אומדן לגבי אישיותו וסגנון העבודה עם עורך הדין שלפניכם.
 9. סמכו על האינסטינקטים שלכם: בסופו של דבר, ההחלטה ​​איזה עורך דין מיסים לשכור, היא החלטה אישית שלכם. לכן כדאי לסמוך על האינסטינקטים שלכם ולבחור בעורך דין שאתם מרגישים בנוח לעבוד איתו ומאמינים שיוכל לטפל ביעילות המרבית בצרכים שלכם.

 

על ידי יישום הטיפים הללו, תוכלו למצוא עורך דין מיסים טוב בתל אביב, שהוא מיומן, מנוסה, אדיב ותגובתי. עם עורך הדין המתאים לצידכם, תוכלו לנווט כל הליך ואתגר משפטי ומיסויי בביטחון מלא ולהגיע לתוצאה הרצויה לכם.

עורך דין מיסים בתל אביב
עורך דין מיסים בתל אביב

מדוע כל כך חשוב לבדוק המלצות מלקוחות לפני שבוחרים עורך דין לענייני מיסוי בתל אביב?

חוות דעת מלקוחות קודמים של עורכי דין לענייני מיסים בתל אביב, יכולות להתגלות כמשאב רב ערך עבור כל מי שמחפש לשכור עו"ד מס הכנסה, עו"ד מע"מ, עו"ד מיסוי מקרקעין, עו"ד ארנונה וכיוצא באלו. ביקורות של לקוחות יכולות לספק תובנות חשובות לגבי המוניטין של עורך הדין, רמת המומחיות שלו בתחומו ואיכות השירות הכולל שהוא מספק למיוצגיו.

 

זכרו: עורך דין מיסים מומלץ בתל אביב הוא עו"ד מיסים שממליצים עליו

הנה כמה סיבות שמסבירות מדוע חשוב לחפש חוות דעת של לקוחות כאשר מחפשים עורך דין מיסים בתל אביב:

 • מוניטין: ביקורות של לקוחות יכולות לתת לכם תחושה ברורה יותר לגבי המוניטין של עורך הדין בקהילה המשפטית ובקרב קהל לקוחותיו. אם לעורך דין יש היסטוריה של לקוחות מרוצים, זוהי אינדיקציה טובה לכך שמדובר בעו ד מיסים אמין, מיומן ומהימן. מצד שני, אם לעורך דין יש הרבה ביקורות שליליות, זה עשוי להוות דגל אדום עבורכם וסימן לכך שאולי כדאי להמשיך ולחפש עו"ד אחרים.
 • מומחיות: המלצות מלקוחות יכולות גם לספק תובנות חשובות לגבי רמת המומחיות והידע של עורך הדין בדיני המס ובהתנהלות מול רשויות המיסים. אם עורך דין טיפל בהצלחה בתיקים דומים לשלכם וקיבל ביקורות חיוביות מלקוחות, זוהי אינדיקציה טובה לכך שיש לו את הכישורים והניסיון הדרושים לטיפול גם בתיק שלכם.
 • איכות השירות: חוות דעת מלקוחות קודמים, יכולות גם לעזור לכם לאמוד את רמת השירות והתקשורת שעורך הדין ניחן בהן. אם עורך דין מסוים ידוע כזמין, תקשורתי וקשוב לצרכי לקוחותיו, זהו סימן טוב לכך שהוא יספק מענה שירותי ומועיל גם לכם.

מדוע כל כך חשוב לבדוק המלצות מלקוחות לפני שבוחרים עורך דין לענייני מיסוי בתל אביב?

 

כמה עולים שירותי עורך דין מיסים טוב בתל אביב?

שכר הטרחה של עורכי דין מיסים בתל אביב יכול להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים, לרבות רמת הניסיון של עורך הדין, מורכבות התיק וכמות הזמן והמאמץ הנדרשים לפתרון הנושא.

התעריפים השעתיים של עורכי דין מיסים בתל אביב יכולים לנוע סביב 500 ש"ח ועד 1,500 ש"ח לשעה, בהתאם לוותק ולמומחיות של כל עו"ד. עורכי דין מסוימים עשויים גם לגבות מראש שכר טרחה בשיטת הריטיינר, שהוא סכום המשולם מראש כדי לכסות את העלות הצפויה של השירותים המשפטיים הנחוצים ללקוח.

בכל מקרה, חשוב לדון בעניין שכר הטרחה עם כל עורך דין שאתם שוקלים להעסיק ולבקש הסכם שכר טרחה בכתב המפרט את תנאי התשלום בבירור. זה יעזור לכם להבטיח שאתם מבינים מראש ובבירור מהו מכלול העלויות הכרוכות בטיפול בתיק שלכם ותוכלו לקבל החלטה מושכלת אם להתקדם עם עורך הדין המדובר.

 

לסיכום – הדרך שלכם למציאת עורך דין מיסים מצוין בתל אביב מתחילה ממש כאן

כיום, הביקוש לעורכי דין מיסים טובים בתל אביב הוא רב מתמיד, לאור המורכבות ההולכת וגוברת של דיני המס ותקנות המס בישראל, לצד הצורך הגובר במומחיות משפטית בתתי תחומים מיסויים כמו מיסוי מסחר אלקטרוני, מיסוי בינלאומי וכיוצא באלו.

משרד עו"ד מיסים משה קריסי מספק הכוונה משפטית אישית ומדויקת בענייני מס וחשבונאות ללקוחות רבים מאזור תל אביב והמרכז מזה עשרים שנה. נשמח לעמוד גם לרשותכם בכל עניין מיסויי וחשבונאי המעסיק אתכם.

לקביעת התייעצות דיסקרטית מול משרד עו"ד קריסי משה – השאירו בטופס מטה את פרטיכם.