Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 20 ביקורות
js_loader

לקוחות מספרים

שי עוזרי
שי עוזרי
12:00 14 Dec 22
זכיתי להכיר את עורך דין קריסי, כאדם וכאיש מקצוע מדהים.נותן מעצמו זמן ומחשבה הרבה מעבר למקובל. אחד מעורכי הדין המיסים המעולים שאני מכיר, חריף, ידען ובעיקר בן אדם!
הדסה פנחס
הדסה פנחס
13:46 12 Dec 22
התקשרתי אליו והוא נתן לי שירות מצוין וענה לי תשובה ארוכה ומנומקת עם סבלנות מרבית להסביר לי את כל הפרטים בחוק ונתן לי עצה נכונה ושקולה מה עלי לעשותתודה רבה!
אמין מאד, מקצועי מאד, הגון והוגן במחיר והכי חשוב בן אדם שמקשיב ואמת רוצה לעזור בכל דרך
yehudit lousky
yehudit lousky
15:07 15 Jul 22
עו"ד מעולה, מאוד מקצועי, אמין ונעים. מתמחה במיסים , בעיקר מע"מ
Shai Soussan
Shai Soussan
09:49 13 Jul 22
משה קריסי הוא עורך דין מאוד מקצועי מהמעלה הראשונה, יש לו הבנה רחבה ועמוקה מאוד בדיני מיסים. התיעצתי איתו על ענינים רבים ותמיד מגלה הבנה ומחלק עצות וטיפים. מעבר ליכולות המקצועיות משה בן אדם מקסים שנותן שירות באדיבות במסירות ובסבלנות.
Haim Mazor
Haim Mazor
09:10 11 Jul 22
אני עובד עם עו"ד קריסי זמן רב. את הלקוחות שלי הזקוקים לייעוץ בנושאי מס מורכבים ובמיוחד בענייני מע"מ, אני מפנה אליו.עו"ד קריסי ניחן במתת המיוחדת של מחשבה חריפה, פתרונות יצירתיים בד בבד עם סבלנות והקשבה.מאוד ממליץ להתייעץ איתו בכל נושא בתחום המס ובמקרה זה, מוטב מוקדם ככל הניתן.
אורן זרוג
אורן זרוג
20:45 04 Jul 22
״עורך דין משה קריסי הוא מעורכי דין המיסים הטובים והמהימנים שאני מכיר, מקצוען עם יושרה״
Avi Levi
Avi Levi
13:37 04 Jul 22
עו״ד ויועץ מס יסודי ומקצוען. מומלץ בחום ומניסיון
Binyamin Dadoun
Binyamin Dadoun
12:51 04 Jul 22
תודה רבה למשה! מקצועיות קודם לכל ואני מעריך את המקצועיות ואת היושר שלך.ממליץ בחום לכל מי שזקוק לעו״ד בענייני מיסים
עדי אלעזר
עדי אלעזר
06:50 26 May 22
עזר לי מאוד וליווה אותי בפרוצדורה מול מס הכנסה
mayan aroch
mayan aroch
08:57 24 May 22
שירות אדיב והניסיון אומר הכל!תודה למשרד עו"ד משה קריסי על הייצוג וליווי מול רשויות המס, עזרתם לי מאוד!
Ofek Sofer
Ofek Sofer
08:50 24 May 22
אני רוצה להמליץ על השירות של עו"ד משה קריסי בעל ידע עצום בדיני המס בישראל. הייעוץ שלו סייע לי הרבה בעסקת החלפת הדירות שביצעתי. תודה.
עו"ד משה קריסי מקצוען אמיתי! לא פשוט למצוא עורך דין טוב במיסוי ומשה הוא האיש שיש לו ידע רב והמון סבלנותכקולגה ממליצה על משה מאוד!
Shikma Aharon David
Shikma Aharon David
07:18 21 Oct 20
עו"ד קריסי בעל מקצועיות חסרת פשרות וידע נרחב בתחום המיסים. מבצע עבודה יסודית וקפדנית. ייצוג ושירות משפטי מהמעלה הראשונה! מומלץ בחום!
Daniel Ben-Zvi
Daniel Ben-Zvi
13:23 22 Sep 20
זכיתי להכיר את עו״ד משה קריסי כמקצוען במגוון התחומים בהם הוא עוסק, אך חשוב מכך כאיש מידות אמין וישר, רודף צדק ושלום, קשוב למצוקת הזולת והלקוחות, אופיו המיוחד משתקף בהישגיו, בעל אכפתיות ומסירות ברמות - אין דברים כאלה.תודה ענקית לך עו״ד משה קריסי היקר.דניאל בן-צבי
Nissim Harpaz
Nissim Harpaz
20:03 15 Apr 19
עורך דין מעולה! מאוד מקצועי וקפדן, חביב מאוד, אמין מאוד, עזר להורים שלי המון גם במכירת הדירה וגם ברכישת דירה חדשה, תמיד הסביר הכל בסבלנות ובגובה העניים ותמיד פעל נחרצות למען האינטרס שלהם. ממליץ עליו בחום מכל הלב!
shira buskila
shira buskila
15:08 09 Apr 19
מומלץ בחום! עורך דין מקצועי ביותר בכל הקשור לתכנון מס בכלל ועורך דין מיסים בפרט!
Omer Edry
Omer Edry
08:44 31 Mar 19
הפניתי לעו"ד משה קריסי חבר שהייתה לו בעיה עם מס הכנסה. למרות שיש לחבר רואה חשבון טוב המלצתי לו שישתמש בשירותיו של משה מול מס ההכנסה כיוון שעו"ד קריסי עבד שם שנים והוא מכיר את המערכת ואת האנשים וגם כיוון שכעורך דין יש לו חיסיון ודברים שמדברים עם עורך הדין לא חייבים להגיע לרשויות ולעומת זאת לרואה החשבון אין חיסיון. השירות שהוא קיבל היה פנומנאלי לא פחות. כאשר הופיע עו"ד קריסי עם הלקוח מיד השתנה אליו יחס אנשי המיסים. לחבר אחר שלי שהפניתי אליו הוא חסך מאות אלפי שקלים בתכנון מס נכון. בקיצור מקצוען בעל ערך רב.
avital tabachnik
avital tabachnik
08:14 31 Mar 19
עו״ד משה קריסי הינו עורך דין מקצועי, יעיל ומשיג תוצאות איכותיות ללקוחותיו. כל זה תוך מתן יחס אדיב ואישי.מומלץ בחום!
שי סולטן
שי סולטן
07:38 31 Mar 19
עורך דין משה קריסי הינו בעל תודעת שירות מצוינת. המקצועיות של בדיני מיסים, תכנון מס וגילוי מרצון הן לאין ערוך!היה לי לעונג לעבוד עם עורך דין קריסי עורך דין מיסים הטוב ביותר בשוק!
js_loader