עורך דין מיסוי מקרקעין- חשיבותו!

עורך דין מיסוי מקרקעין- חשיבותו!

עסקת מקרקעין היא עסקה החשובה ביותר שמבצע אדם במהלך חייו, כפי שרבים כבר יודעים כי על מנת למזער נזקים בעסקת מקרקעין ישנו צורך בליווי של עורך דין העוסק בתחום הנדל”ן והחוזים וזאת על מנת להגן את זכויות הצדדים. 

לעסקת נדל”ן יש ערך נוסף שיש צורך להגן עליו והא היבט המיסוי בעסקה. כדאיותה של עסקה לעיתים רבות מוכרעת תשלום המיסים המוטל בדין העסקה. 

חוק מיסוי מקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין הוא ישן עם מונחים היסטוריים השאובים מתקופת השלטון העותומאני ועל כן אינם בהירים דיים, בשל הרצון והשאיפה לחדש ולעדכן את החוק, יש עדכוני ושינויי חקיקה רבים ותכופים חלקם ברוח התקופה והצרכים, כגון הוראות שעה ותיקונים שנועדו להילחם באמצעות מערכת המיסוי במחירי הנדל”ן ובשינויים בענף ועוד.

הידע של עורך דין מיסוי מקרקעין הוא לעיתים ידע שמכריע כאמור כדאיות של עסקה, עורך דיו מיסוי מקרקעין בקיא בחוק מיסוי מקרקעין, בתקנות ובהוראות השעה ואמור להגן ולתעל את עסקת הנדל”ן תוך מקסום הרווחים באמצעות כלים תכנוניים וידע מתאים שאמור למזער נזקים, כך שעסקת נדל”ן ללא ליווי מתאים יכולה להפוך למלכודת מס.

משרדנו מסייע לעוסקים במלאכה בליווי וביעוץ בתחום מיסוי המקרקעין תוך שימוש בידע הנרחב המצוי במשרדנו בתחום המיסים, לרבות מס הכנסה וביטוח לאומי.

שתף

כתיבת תגובה